Baskılı Kumaş: Kumaşlar ev, iş yeri, okul, yaşam merkezi, hastane ve daha birçok alanda kullanılarak ortamdaki eşyaların korunup kollanmasına yardımcı olurlar. Kumaşlar günlük hayatımızda kullandığımız eşyaları, objeleri örtmek için sıkça tercih edilmesinin yanı sıra canlıların örtünmeleri ve dış etkenlerden korunmaları açısından da oldukça önemlidir. Giyim sektörünün son yıllarda öne çıkmasıyla beraber insan yaşamında oldukça önemli bir yere sahip olan kumaş modelleri, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. Modern kumaş çeşitleri ile trendleri takip edebilir ve kendinize özel bir tarz yaratabilirsiniz. Terzilik ile uğraşan kişiler için ise, terziliği profesyonel olarak yapıyorlarsa toptan kumaş alımı ile veya hobi olarak yapıyorlar ise parça kumaş alımı ile dikimlerine devam edebilirler. Bunların yanı sıra seçeceğiniz kumaş modelleriyle yaşadığınız ortamda değişiklik yaparak, bulunduğunuz ortama yenilik katabilirsiniz. Örneğin; perdelerinizden veya koltuklarınızdan sıkıldınız mı? Seçeceğiniz kumaşlarla koltuklarınızı yeniden kaplatabilir veya sadece yastık kılıflarını değiştirerek zevkinize uygun bir ortam oluşturabilirsiniz. Yaşam alanınızı evinizin konforunda kalarak dekore etmek artık çok daha kolay. Online kumaş siteleri size dijital bir vitrin sunar ve kumaşların hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Kumaşları detaylı inceleme fırsatınız olmasıyla birlikte yaptığınız dizaynı gözünüzde canlandırmanız daha da kolaylaşır.

Kumaş modelleri: isteklere göre farklı kullanım alanlarına ayrılmaktadır. Günümüzde çokça kullanılan battaniye, örtü, hastane çıkışı gibi farklı alanlarda da geniş bir kullanım imkanı sunan kumaş modelleri çeşitli tür ve modellere ayrılmaktadır. Kumaşları doğal kumaşlar veya sentetik kumaşlar olmak üzere iki ana kategoriye ayırabiliriz. Tuğba Kuğu'da senteteki kumaşlar bulunmamaktadır. Doğal kumaş türleri pamuk, keten, pazen gibi kumaşlar sayılmaktadır. Sentetik kumaşlar ise naylon, polyester ve pamuk karışımlı sentetik kumaşlar olarak karşımıza çıkar. Kumaşları nerede kullanmak istediğinize göre seçmenizde fayda var çünkü bu kumaşlar kendine has avantajlara sahip. Giysilik kumaşlarda ve bebekler için kullanılmak için tercih edildiğinde özellikle doğal kumaşlar kullanılmalıdır. Gömlek, elbise gibi giyim ürünlerinde poplin kumaş gibi pamuklu kumaşların kullanılması giydiğinizde cildinizin hava almasına olanak sağlayacaktır. Uzun süre kullanılacak ve sağlamlık gerektiren kumaşlara ihtiyaç olduğunda ise sentetik kumaşlar doğru seçim olacaktır. Gün içerisinde güneşe maruz kalan perdeleriniz ya da koltuk örtüleriniz için ise solmaya dayanıklı sentetik kumaşlar tercih edilmelidir. Dayanıklı ve kullanışlı birçok kumaş türü modellerini sitemizden bulabilirsiniz. Gerekli kumaş türlerini bulmanın yanı sıra, istenilen çoğu renk ve desende kumaş bulmak artık mümkündür. Her zevke hitap eden kumaş modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kumaş seçimi yapmakta zorlanıyorsanız bize danışabilir, aradığınız kumaş modeline tek veya toptan olarak hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kumaş Fiyatları: Günümüzde internetin yaygın olarak kullanılmasıyla beraber mağazaların yanı sıra online alışveriş oldukça dikkat çekmektedir. Tuğba Kuğu'daki kumaş fiyatlarını tek tıkla inceleyebilir ve online kumaş satın alarak siparişinizi hızlıca oluşturabilirsiniz. Artık kumaş satın almak için evinizin konforunu bırakmanıza gerek yok, uygun fiyatlı kumaşlar anında kapınızda. Kumaş alırken nerede kullanılacağına göre boyut ve kumaş türü araştırması yapmak gerekebilir. Kumaş fiyatları, kumaşın modeline, çeşidine, rengine, desenine göre farklılık gösterebilir fakat değişmeyen tek şey kaliteden ödün vermeden ucuz kumaşlara sahip olmak artık mümkün. Günlük yaşamımızın her alanında karşımıza çıkan kumaş çeşitlerine www.tugbakugu.com’dan ulaşabilirsiniz. Sitemizde dolaşırken aklınıza takılan herhangi bir soruda bizimle iletişime geçebilirsiniz

En Popüler Kumaşlar: Tuğba Kuğu’da bulabileceğiniz en çok tercih edilen kumaşlardan bazılarını sizler için sıraladık. Poplin kumaş, akfil, duck bezi kumaş, müslin kumaş, pamuk saten, crinkle double gauze müslin, kareli müslin, dört kat bürümcük müslin, dijital baskı kumaş ve daha birçok kumaşa ulaşabilirsiniz. Hem pamuklu hem de sentetik kumaşlarda popüler renk ve desenlere de bakmayı da unutmayın. Kullanacağınız alana göre sitemizden bilgi alarak size en uygun kumaşı bulabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR