HİKAYEMİZ...

 

 

Birçoğumuzun hayallerinin, hayatlarıyla buluşmadığı bir gerçeklikte, inancını kaybetmeksizin ileriye doğru adım adım yol alan bir başarı öyküsü bizim hikâyemiz.

 

Mevcut bulunduğumuz sektörü sıfırdan var ederken, kişiye özel dijital baskıyı organik olarak sunarak; sağlıklı, kaliteli ve özelleştirilmiş tasarım ürünler üretmek ilk hedefimizdi. Hala sektörde trendleri belirleyen, lokomotif durumdaki tasarım ve üretim ekibimizle, sürdürülebilir ve her daim yenilikçi yapımızla var olmaya ve büyümeye devam ediyoruz.

 

Bu süreçte üretimimizin kalitesinin kontrolünü elimizde tutmak ve her daim koşulsuz iyileştirebilmek adına üretim firmamız olan TEKSTİL BASKI ATÖLYESİ’ni (TBA) kurduk. Kendi ürünlerimize ek olarak fason üretim de yapıyor sektördeki kaliteyi de belirli bir yükseklikte tutmaya gayret gösteriyoruz.
Özel dikim atölyemizde disiplinli, güçlü, alanında uzman bir ekiple hizmet veriyoruz.


En mutlu anılarınıza dokunup şekil veriyor olmanın mutluluğu ve heyecanı ile, kocaman bir aileye sahip olduğumuzu görmek, paha biçilemez bir motivasyon kaynağına dönüşüyor. Bu şevkle kendimizi yenilemeye, gelişmeye ve sektörü geliştirmeye devam ediyoruz.

 


Sevgiyle kalın,


Tuğba Kuğu

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR