Sitede istediğim tasarımı bulamadım, özel tasarım çalıştırabilir miyim?

Özel tasarım yalnızca 11’li Organik Hastane Çıkışı Setlerinde, kampanya uygulaması bulunmayan dönemlerde ve tasarım için ek süre istenerek gerçekleştirilmektedir.

Outlet ne demek? Outlet ürünlerde isim veya tasarım değişikliği/eklemesi yapabilir miyim?

Outlet ürünlerimiz fazla basım ve/veya kullanılabilir durumdaki hatalı üretimlerden oluşmaktadır. Yıkanmamış, yırtılmamış, kullanılmamış ürünlerdir. Önceden üretilmiş olmalarından ve kişiye özel çalışma yapılamayacağı için ürünlerde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Ancak, kişiye özel üretim bir siparişinize outlet grubundan ekleme yapabilirsiniz.

Ürünlerimi ne şekilde yıkamalıyım?

Ürünlerinizi 30 derecede, tersten, çamaşır makinasının hassas yıkama özelliğini kullanarak yıkayabilirsiniz. Düşük devirli sıkma yapmanızı, sıvı bebek deterjanı kullanmanızı öneririz. Aşındırıcı gücü yüksek deterjan kullanmamanızı ve kurutma makinasında kurutmamanızı rica ederiz. Ürünlerinizi tersten ütüleyebilirsiniz.

Ürünlerimin baskısı solar mı? Çekme yapar mı?

Organik boya kullandığımız ve sabitleyici kimyasallardan kaçındığımız için sürekli ve haşin yıkamalarda solma olması mümkündür. Bu sebeple yıkama talimatlarına uyulduğu sürece, ürünlerimizin uzun süre canlı renklerini koruyacağını garanti edebiliriz. Organik pamuklu kumaşlar kullandığımız için bir parça çekme yapacağı hesaba katılarak ürünlerimiz üretilmektedir dolayısıyla uygun yıkama koşullarında yıkandığı sürece kullanım amacına uygun halden daha fazla çekme yapmayacağını garanti ediyoruz.

Teslim süreleri nedir? Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Hastane Çıkışları ve Anne Çocuk Giyim kategorilerinde teslim süremiz, sipariş tasarım onayına istinaden maksimum 3 iş günüdür. Diğer tüm kategorilerde ise tasarım onayını takip eden 7. iş günüdür. Oda Dekorasyonu kategorisindeki ürünler ise 15. iş gününde teslim edilir. Sipariş yoğunluğuna göre belirtilen sürelerden daha erken teslim süreleri verilebilir, olağan dışı durumlarda daha geç teslimler de yaşanabilir. Maksimum 10/15 iş günü, siparişinizin paketlenerek kargo firmasına teslim edileceği gün sayısını ifade eder, kargo yola çıktıktan sonra yolda geçen süre bu süreye dâhil değildir. Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra bulunduğunuz bölgeye göre teslimat süresi 1 ila 2 gün arasında değişmektedir. İş günü olarak haftanın 5 günü Pazartesiden Cumaya hesaplanır, resmi tatiller dâhil edilmez.

Çok acelem var, ürünü erken teslim alabilir miyim?

Tasarım sürecinde öncelikli hazırlanması için siparişlerinizin onaylanma sürecini kısaltabilir, üretime daha hızlı girmesini sağlayabiliriz ancak üretim sürecimizi değiştirmemiz mümkün olmuyor. Müşterilerimizin büyük çoğunluğunu hamilelerin oluşturduğunun bilincinde olarak elimizden gelen en hızlı şekilde siparişleri hazırlıyor ve kargoluyoruz.

Ödemeyi nasıl gerçekleştirebilirim? Kapıda ödeme seçeneği var mı?

Kişiye özel ürünlerde ödemeye istinaden üretime geçilmektedir bu sebeple kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmuyor. Ödemelerinizi web sitemiz üzerinden kredi kartı ile, banka yoluyla eft/havale şeklinde, PTT posta çeki hesabımıza veya ATM’lerden kartsız para yatırma yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi Kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Biz gönderilerimizi Yurtiçinde Aras Kargo ile gerçekleştiriyoruz. Yurtdışı gönderilerimizi de DHL ile gönderiyoruz.

Kargolanan siparişimin durumunu nereden takip edebilirim?

Anlaşmalı kargo firması ile ürünlerinizin çıkışını yaptığımız gün, bizlere iletmiş olduğunuz iletişim numaranıza kargo firmasından bir bildirim mesajı gelir. Bu mesaj içeriğinde bulunan kargo takip numarası ile kargonuzun durumunu, kargo firmasının resmi internet sitesi veya uygulaması aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Satın aldığım ürünü iade edebilir veya değiştirebilir miyim?

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği Madde 15 Fıkra 1 B Bendinde belirtildiği üzere; Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketicilerin cayma hakkı bulunmamaktadır.

Kişiye özel olarak hazırlanan siparişinizin, sipariş verildikten ve ürünler hazırlık aşamasına geçtikten sonra iptal etme veya değiştirme isteğinizin değerlendirilmesi için satış temsilcilerimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR